Ольга | 2019-09-02 18:07:18

Преперат "Айлія"

Три тижні тому з"явилось помутніння в правому оці.Через декілька днів звернулась до лікаря,поставили такий діагноз.Направили на госпіталізацію.Два тижні лікувалась в стаціонарі.Виписали і ніякого лікування в дома не порекомендували,лише - введення "Айлії". виписку додаю.Так як препарат не дешевий,а порадитись немає з ким,прошу допомоги у Вас.

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Мова йде про ексудативну форму вікової макулодистрофії, при якій рекомендоване ендовітреальне введення препарату Айлія №3 (№5). Для більш точних рекомендацій необхідно пройти комплексне обстеження зору в спеціалізованній офтальмологічній клініці з обов'язковим проведенням оптичної когерентної томографії. Альтернативного лікування (ефективного), нажаль, не існує.
Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Так плохо видно!!! Вроде как отек есть в макулярной зоне. Значит Айлия вводится. Диагноз не нашла.