Інеса | 2019-09-01 08:29:23

Травма барабанної перетинки

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, зо робити. Вчора ввечері міряла дитячим(гнучким) градусником собі температуру у вусі. Дитина штовхнула випадково і я «проткнула» собі ним всередину у вухо. Воно різко заболіло і протягом 10-15 хв біль зменшувався. Ніяких виділень вчора не було. Сьогодні на ранок відчуття наче там вода. Окуратно тампоном попробувала, а там рідина світло рожевого кольору(кров як я розумію). При натисканні на козирьок вуха мене там болить. Що мені потрібно робити? Чи обов‘язково звертатись до лікаря чи є стандартне лікування?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день, необходиом показаться доктору. Возможно есть травма барабанной перепонки, возможно там ссадина наружного слухового хода. Отсюда и разная лечебная тактика. В ухо можно капать Ципрофрам, и ограничить попадание воды в ухо.