Катерина | 2019-08-28 16:11:03

порушення ритму

Доброго дня! Сину 9 років, 27.08.2019 робили кардіограму, результати: ЕОС - вісь не відхилена, <)@-+70* PQ - 0.12 сек. QRS - 0,06 сек. QT-0,36 сек. Висновок: ритм синусовий не регулярний з ЧСС 63-85 уд/хв. - синусова аритмія, поодинока шлуночкова екстрасистолія. Чи є такі результати протипоказанням для зайняття таеквог-до? І чи потребує такий стан лікування?

Ответы врачей 1

Аксёнова Ирина Александровна
Адрес: г. Киев, ГУ "Институт сердца МОЗ Украины"
Это состояние требует наблюдения. Заниматься физической нагрузкой можно