Олександр | 2019-08-22 21:57:44

Акне 2 ступеня

Вітаю! Лікар порадила мені лікуватися системними ретиноїдами 6-8 місяців, лікар хороший, в цьому розбирається. Але! Сказала, що не можна займатися важкою атлетикю, бо буде рецидив років так через 2. Я зазвичай займаюся на турнику, віджимаюся, качаю прес. Тобто працюю зі своєю вагою, залізо в залі не тягаю. Чи можна вважати це важкою атлетикою, і чи можна займатися таким спортом під час та після лікування Акнетіном? і який при цьому ризик знову отримати вугрову болячку? Дякую!

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Я не лікую своїх пацієнтів ретиноїдами, оскільки не хочу шкодити їх здоров,ю. Практикую комплексний підхід для корекції фізичного, психічного та гормонально-сексуального здоров,я. Дивись тут: babushkin.ltd.ua/page2.html