Вікторія Степанок | 2019-08-22 10:32:36

токсоплазмоз

Доброго дня. планувала вагітність. задала аналізи на торч інфекції (перше фото їх результати) . сказали що для лікування тохо потрібно пропити антибіотики ровамицин 3млн. пропила ці пігулки, знову здала аналізи і там теж саме. призначили "левомакс" для спрацювання імунітету, пропила курс і знову аналізи такі самі. авидність Toxoplasma gondii, авідність антитіл IgG 86. тепер всі розводять руками, і я не знаю, що мені робити?

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Ви потрапили до лікарів, які не є фахівцями в цій сфері. Приходьте на консультацію до мене, т. для запису на прийом: 492-34-80 (82).
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Фото відсутні. Позітівні IgG до токсоплазм не є показанням до лікування! Призначення імуномодуляторів ніколи не призводить до змінення рівню IgG до токсоплаз. Висновок: є сумніви у компетентності лікаря до питань діагностики та лікування токсоплазмозу. Можливо Ви звертались до акушер-гінеколога та він взяв на себе відповідальність за питання інфекційної патології? Вам треба звернутися до кваліфікованого інфекціоніста. ("Люди бідкаються, а влада розводить руками")