Олег | 2019-08-20 10:19:18

В парвом косто-диафрагмальном синусе небольшое количество жидклости.

Доброго здоров'я та гарного настрою За результатами комп'ютерної томографії поставили такий діагноз. ( На серии стандартных МСКТ срезов нижняя долялевого легкого уменшина в объеме, апневматична, с расширенными, сближенными дефоомированными просветами долевого, сегментарных бронхов. Левый купол диафрагмы поднятый доверху. В левой плевральной полости , левом косто-диафрагмальном синусе свбодная жидкость с расхождением листков плевры до 15 мм . В правом косто-диафрагмальном синусе небольшое количество жидклости.) Мене цікавить що робити з жидкостю чи треба її лікувати??? Дякую за відповідь.

Ответы врачей 2

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Добрий ранок, Олеже! Зі святом Вас вітаю! Для обговорення даних МСКТ їх треба ... бачити. Мій імейл в профілі. Відішліть, будь ласка, архів папки DICOM с диску МСКТ. Також добре було біти побачити цифрові зображення останніх знімків. Також опішіть скарги. Для чього робили МСКТ?
Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Добрий ранок, Олеже! Зі святом Вас вітаю! Для обговорення даних МСКТ їх треба ... бачити. Мій імейл в профілі. Відішліть, будь ласка, архів папки DICOM с диску МСКТ. Також добре було біти побачити цифрові зображення останніх знімків. Також опішіть скарги. Для чього робили МСКТ?