Дмитро | 2019-08-14 14:24:27

Онлайн-послуга

Мені потрібно, щоб ви записали мені базову дієту та список засобів, процедур.(І об'яснили чому так, і до чого це має привести) Я не довіряю місцевим лікарям, тому прошу це зробити вас. Я нічого в цьому не розумію, тому мені базовий план буде дуже корисним. Думаю з вашим досвідом, це у вас не займе багато часу, про суму грошей ми договоримся.

Ответы врачей 1

Лобко Милена Игоревна
Здравствуйте.Я - врач - косметолог,диеты я не расписываю.По данному вопросу обратитесь к специалисту - диетологу.