Андрніана | 2019-08-14 13:49:55

Висипка комедонів.

Доброго дня! Підкажіть будь ласка що робити в даному випадку: на підборідді велика кількість комедонів,як з ними боротися? Стосовно гігієни:очищення,тонізування,та креми денний та нічний. Стосовно харчування: не вживаю м`яса ссавців та птиці,в основному раціоні це овочі,фрукти,зелень та каші. Стан здоров`я в нормі.

Ответы врачей 1

Лобко Милена Игоревна
Здравствуйте.Рекомендую Вам чистку лица- Механическую или Комбинированную.