Николай | 2019-08-13 12:13:42

до якого ликаря йти

Доброго дня Була біль в мязах близько півтора роки, зараз слабкість в тілі. поколює в правій груді та поболює сердце падає зір, в очах затьок, сіро живіт здутий, гази, болить місцями шия, розсіяність читаю неправильно слова, болять нирки час від часу на узі все добре тільки запалення простати кололи алое состояние ще гірше погана координация забудькувасть, потию дуже, погано очам від фар и сонця

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, вам необходимо комплексное обследование включая консультацию нескольких специалистов, таких как невролог, эндокринолог.