Марія | 2019-08-10 16:06:48

Прививка

Добрий день моїй дитині 1.8 місяців має усі прививки планові, і підчепила кір. Чому прививка не уберегла . Ми з чоловіком не хворіти і вакциновані ще у дитинстві. Чи потрібно брати повторну прививку?Може вакцина неякісна? Чи може захворіти дитина знову?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, щеплені діти або не хворіють зовсім, або хворіють в легкій формі. Захворіти щеплена дитина може, якщо імуногенність (ефективність) вакцини була знижена (неправильне зберігання, рясне обробляння ручки дитинки спиртом перед щепленням тощо) або індивідуальна особливість імунної системи дитини, внаслідок якої - імунна система не виробила достатню імунну відповідь на вакцину.