Юлія Кравець | 2019-08-10 12:39:37

Постакне

Добрий день, у мене на спині і грудях були прищики, я їх лікувала болтушкою і мила спину і груди Цитеал, допомогло, хоча ще залишились поодинокі та вони то зникаю, то знову з'являється 1-2 прищики, проте після прищів залишилось дуже багато постакне чи можна їх забрати якщо робити пілінг з бодяги( бодягу розводити гарячою водою, а також можна добавити зелену глину)? Тому що дуже хочу позбутись постакне а на професійні пілінги можливості піти немає, допоможе такий пілінг? Буду дуже вдячна за відповідь

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Вважаю, що рекомендації косметологів часто несумісні з професійними дерматологічними - перші приховують прояви, а другі намагаються прибрати їх причину. Постакне може залишатися місяцями, якщо не відновлювати імунутет