Марина | 2019-08-05 11:31:11

Фотодерматит

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка! Відпочивала на морі і в останній день відпочинку на тілі, а саме на спині, плечах та в зоні декольте почали з'являтися висипи, а по приїзді додому кількість висипань збільшилась...скоріше за все це фотодерматит, тому що вже не один рік така ситуацію повторюється по приїзду додому після відпочинку. Що порадите пити чи чим мастити, щоб висипи пройшли?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Заочно не лікую - є протокол лікування алергічного дерматиту (читайте, але не рекомендую займатися самолікуванням).