Оксана | 2019-08-05 10:58:51

Алергічна реакція на гідрохінон

Доброго дня! Мені в одному із центрів косметології порадили використовувати крем для вибілення лиця з гідрохіноном(вміст якого 4 %).Використовувала на ніч через день.Після першого використання зявилась припухлість на лиці,почервоніння,свербіж ,лущення ,панцирна шкіра..звернулась у центр,сказали відмінити крем на декілька днів ,потім продовжити.Після наступного використання знову зявились ці проблеми ,ще гірший дискомфорт,не можливо йти на роботу.Звернулась знову у центр ,один працівник сказав що я перша з такою реакцією,інший що це норма,так має бути і що привикання до цього крему триває 1.5-2 місяці і неможна залишати використання крему ,тільки пити протиалергічні засоби для полегшення стану.Я незнаю що робити,я не готова до такого жахливого стану і дискомфорту.Боюсь що почнуться хронічні проблеми з шкірою .Підкажіть будьласка чи потрібно мені використовувати цей крем чи категорично заборонено,бо я думаю що реакція можлива але не така алергічна.Ніхто відповідати за результат не буде.Дякую

Ответы врачей 1

Лобко Милена Игоревна
Здравствуйте.На данный препарат такая реакция является нормой,и это хорошо,что она есть,другое дело - что Вы не готовы к ней. Возможно,нужно изменить протокол нанесения,это может отсрочить результат,но реакция будет не такой агрессивной.