Юлия Гусарук | 2019-08-04 15:44:19

аборт

Доброго дня, хочу спитати за аборт,в мене 2 дітей і я знову вагітна,першій дитині 2 роки,другій 6 місяців, коли родила другу дитину матка кровоточила,відчувала себе добре,мене виписали через 2дні після родів,чи можна робити аборт для 3 дитини в цій ситуації?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго вечора. Перш за все слід звернутись на огляд до лікаря, тільки після огляду та УЗД оргагів малого тазу, можливо буде відповісти на питання щодо переривання вагітності!