Юлія | 2019-08-03 13:10:49

Побічна дія вакцини (?)

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, бо руки опускаються і жити вже не хочеться зовсім. У лютому-березні зробили 5 уколів Вірораб (антирабічної) вакцини після укулу безпритульного кота. Скоріше за все там сказу не було, але травматолог налякав добряче. Через місяць після останнього уколу розпочалися поколювання та пощипування у тілі, відчувалося також зміщення куприка. Тоді невропатолог послала на МРТ головного мозку та поперекового відділу хребта - нічого не виявили. Після декількох занять з мануальним терапевтом, поколювання зникли і я нарешті змогла повернутися до нормального життя. Однак, щастя тривало недовго - у червні діагностували геморой 1-2 стадії. Я пролікувалась. А на початку липня знову повернулися ті ж самі поколювання, ще й в додачу температура 37-31.2 Я знову звернулася до невропатолога, цього разу у Києві. Пройшла знову МРТ, бо ставили підозру на розсіяний склероз - діагноз виключили. Тепер під знаком питання фіброміальгія, призначили 75 мг Огранії (Лірики) 1 раз на добу. Температура далі тримається, є навіть озноб. Цікава деталь, що вітамін Б12 у мене аномально високий - 6800 з чимось одиниць при верхній межі норми в 800. Я дзвонила в лабораторію, підтвердили, що помилки з результатом не було. Щитовидку перевіряла - ТТГ 4.1, на УЗД знайшли вузол. Дообстежуюсь зараз на Т4 вільний та АТПГ. Але навіть, якщо підтвердять гіпотиреоз, він не дає підвищення температури, а навпаки мало б бути пониження...Я вже не знаю, що робити. Враження, що у мене значні системні збої. Здала безліч аналізів. У мене важкохворий батько, а я змушена ще стільки дообстежень пройти, щоб знайти відповідь...Страшно, що ніхто не знає, що робити. Підкажіть, чи описане мною підходить під якісь інфекції? Вибачте, що так багато всього,я справді намагалась писати стисло і по суті. Дякую. П.С. Кров здавала - все в межах норми (на початку липня), електронейроміографія - ознаки демілієнізуючої радикулонейропатії.

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Вельмишановна Юлія, Ваше питання не є форматом нашого сайту, його не можливо розглядати в довільному форматі просто співбесіди. Якщо Ви потрібуєте безкоштовної спеціалізованої консультації, можу запропонувати зв'язатися зі мною в вересні та планово прийти на клінічний розбір з лікарями