Юлія | 2019-08-02 13:51:15

Чим вилікувати?

Мені 20, 2 роки тому почало висипати, спершу їх було 2 прищики, а потім все більше, викидає на підборідді, чолі, шиї, також є висипи на спині і грудях, здавала аналізи, сказали що заг.ан крові добрий, демодекса немає, лікувала дуаком, розаметом, болтушками, допомагає але далі висипає, також пила антибіотик юнідокс теж трошки допоміг але потім знову висипає, прищі деякі болючі, а потім з білою речовиною в середині коли воспаляється, скажіть будь ласка чим можна їх вилікувати?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Акне лікується, як і всі дерматологічні хвороби ... по протоколу та альтернативними методиками. Практикую комплексний підхід лікування, відновлюючи фізичне, психічне та гормонально-сексуальне здоров,я пацієнтів. Читайте тут: babushkin.ltd.ua/page2.html