Юлия | 2019-07-30 20:53:53

Температура

Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, температура тримається вже тиждень 37. Спочатку боліло горло (були симптоми хвороби). Через два-три дні все пройшло,але температура тримається, нічого не хвилює. Які аналізи в такому випадку необхідно здати? Що це може бути?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго дня, для початку необхідно зробити загальний аналіз крові!