Алла | 2019-07-29 15:53:29

Рак молочної залози

Доброго дня. Мамі 64 роки. Зробили операцію на молочній залозі 04.07.2019. Отримали результат вирізаних матеріалів. Фото аналізу скидаю. Цікавить система лікування. І чи потрібна лучева терапія...і якщо так то в які терміни проводити після операції.

Ответы врачей 1

Бондарук Ольга Сергеевна
онколог, лучевой терапевт
Показаны химиотерапия, гормональная терапия, таргетная терапия - желательна. Лучевая терапия - после 6-8 курсов химиотерапии