kabanecoleksandra | 2019-07-29 15:23:32

Пупочная грижа і вагітність

Добрий день. При медогляді у мене виявили пупочну грижу. ( Мабуть від попередньої вагітності утворилася) Пологи були 10 років назад. Зараз я планую нову вагітність, але не знаю як бути . Рекомендували ушить до вагітності. А я собі думаю , що знов ростиме живіт і знов буде грижа , то може вже після вагітності це зробити? Дякую за увагу !!!

Ответы врачей 1

Специалист
Добрый день! Да нет,если сделаете операцию сейчас,на 99 % избавитесь от проблемы навсегда.Если отложите на потом,в 100% случаев ваша грыжа разрастется в размерах.Следовательно,дольше заживает после операции,больше рубец,больше болит.Приезжайте ,помогу вам решить эту проблему.