Андрей | 2019-07-28 11:28:46

Преждевременная эякуляция

Відбувається передчасне сім'явиверження- статевий акт триває менше 2 хвилин і так з самого початку інтимного життя. Після довгого утримання, взагалі, сім'явиверження може відбутись до проникнення в партнерку. Як це можна виправити? Чи ефективний Дапоксетин для вирішення такої проблеми?

Ответы врачей 2

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Пишуть, що допомагає, але я ще не бачив результату у своїх пацієнтів. Лікар спочатку виявляє причину захворювання при обстеженні, а потім дає поради (норма - від 1 до 10 хвилин; від 20 до 270 фрикцій). Якщо не встигаєте задовольнити партнершу, то це вже інша тема - це сексуальна дисгармонія пари і лікувати потрібно двох... .
Фоминов Олег Эдуардович
Адрес: МЦ "Юниклиника": 2012 - настоящее время
Телефон: +7 910 932 62 05
Есть определённая "технология" "обучения" контролю эякуляции .. Процесс длительный и потребует времени, терпения и помощи партнёрши. "Дапоксетин" может вызывать задержку эякуляции, вплоть до её отсутствия, но проблемы не устраняет + имеются индивидуальные особенности действия и масса побочных эффектов и противопоказаний! Для реального подхода к решению проблемы можем начать диалог - см. мои контакты в анкете на сайте.