Наталія | 2019-07-26 23:43:05

Виділення

Доброї ночі,підскажіть будь-ласка після народження дитини пройшло майже 4 роки,виділення ніяк не припиняються,постійно лікуюсь,здавала різні аналізи,які тільки свічки і таблетки не приймала,нічого не допомагає,зараз вагітна,виділення після кожного лікування то зменшується в кількості то навпаки,міняє колір,то слизисте,то рідке,нічого не свербить не пече,чи може бути таке що після пологів занесли якусь інфекцію,так як порвалась і зашивали?

Ответы врачей 1

Калиманов Константин Игоревич
Адрес: г. Одесса
Здравствуйте! Выделения при беременности могут становится больше и интенсивнее, это норма. Если вы сомневаетесь, попросите вашего гинеколога назначить анализ ПЦР на ИППП.