Светлана | 2019-07-26 18:29:06

затримка місячних

Доброго дня! Дуже потрібна Ваша консультація. В червні місяці лікувалася препаратами Луцетам та Енкад (хворію розсіяним склерозом). Останні місячні розпочалися 21.06. , після лікування затримка. Статевим життям не жила майже 2 місяці (було загострення). Чи може прийом ліків бути причиною затримки? Чи може в мене розпочинатися клімакс (у мами і у бабусі розпочався в 40 років - мені 42)?

Ответы врачей 1

Калиманов Константин Игоревич
Адрес: г. Одесса
Здравствуйте! Чтобы убедиться точно в раннем климаксе нужно сходить к гинекологу, он оценит ваш овариальный резерв и соберет подробный анамнез. Препарат Луцетам не имеет доказанной эффективности, препарат Энкад - в инструкции не указаны побочные действия на репродуктивную систему женщины.