Надя Григорук | 2019-07-25 23:49:43

Постійна втома і апатія до всього!

Хочу допомогти батькові. Йому 65. 2роки назад переніс сильний приступ стенокардії. Гіпертонік.Робили стенування. Постійно на медикаментах. Але ефекту ніякого. Людина чахне на очах. Постійно втома, апатія до всього. Сильно погіршилася пам'ять ( можливо і спадковість, його мама мала склероз). Дуже плутається в побуті. Ще й на додаток якісь галюцинації (бачить неіснуючих людей) і різке погіршення зору. Допоможіть нам зорієнтуватися, що робити, до кого звертатися. Наперед дякую!

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318
Нужно обратиться к психиатру