Людмила | 2019-07-25 15:59:34

Сосання пальця

Доброго дня Марія Вікторівна! В мене двоє дівчат двійнят по 4 роки. Два роки тому почали смоктати палець і досі продовжують. Вони розуміють , що це не гарно, ховаються , але особливо коли лягають спати, та коли вони роздратовані, то таким способом смоктання пальця заспокоють себе. Тільки в них вільні руки, зразу вже в роті. Я раніше кричала, зараз прошу але не виходить. Як себе правильно поводити в такій ситуації? Як позбутися такої звички? Всі казали мені що самі відвикнуть, але вже пройшло 2 роки....

Ответы врачей 1

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Доброго дня. Схоже, що у дівчат невротичні реакції. Ссання пальця це наслідок, спосіб зняття стресу та заспокоєння себе. А від чого саме напруження, треба з'ясовувати. Я би порадила звернутися до дитячого невролога. І шукайте мене, онлайн чи особисто. Можу консультувати і онлайн. Телеграм або вайбер. Або Фейсбук MariaRatushnuak. Удачі.