Наталя | 2019-07-25 15:08:53

Діарея

Добрий день! Дитина 2 роки , 2 дні тому мала діарею. На наступний день все добре. Сьогодні знову діарея ( какав 3 рази ) , випорожнення не великі , водянисті. Температури немає , дитина активна , трохи сонлива. Що це може бути : глисти , ротавірус ? Які аналізи здати ? .P.S . Їжу готую кожен день свіжу , після прогулки мию руки .

Ответы врачей 3

Никитина Светлана Ивановна
Адрес: Адрес: ул. Александра Мишуги 2, Мы всегда рады Вам помочь с 8.00 до 20.00
Телефон: 0 800 33 75 61, 044 499 66 92, 067 235 77 83
Добрий день! Треба здати анализ кала на ротавірус, норовірус, астровирус , аденовірус, ентеровірус,( робиьься за 15 хвилин), посів калу кишкову мікрофлору ( виконується близько 7 днів, анализ крові ( щоб переконатися, що немає бактеріальної кишкової інфекції), аналіз сечі на кетони ( виключити ацетонемічний синдром - ви написали, що дитина трохи сонлива). Якщо всі аналізи хороші, то можлива проста діспепсія- дитина з' їла , можливо, багато якогось продукту, або незвичний продукт. Якщо ви ретельно миєте руки, притримуєтесь усіх правил гігієни, думаю, що глистів у вашої дитини не повинно бути. Будьте здорові!
Никитина Светлана Ивановна
Адрес: Адрес: ул. Александра Мишуги 2, Мы всегда рады Вам помочь с 8.00 до 20.00
Телефон: 0 800 33 75 61, 044 499 66 92, 067 235 77 83
Добрий день! Треба здати анализ кала на ротавірус, норовірус, астровирус , аденовірус, ентеровірус,( робиться за 15 хвилин), посів калу кишкову мікрофлору ( виконується близько 7 днів, анализ крові ( щоб переконатися, що немає бактеріальної кишкової інфекції), аналіз сечі на кетони ( виключити ацетонемічний синдром - ви написали, що дитина трохи сонлива). Якщо всі аналізи хороші, то можлива проста діспепсія- дитина з' їла , можливо, багато якогось продукту, або незвичний продукт. Якщо ви ретельно миєте руки, притримуєтесь усіх правил гігієни, думаю, що глистів у вашої дитини не повинно бути. Будьте здорові!
Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, подібні скарги можуть свідчити про гостру кишкову інфекцію. Для підтвердження цього можна здати аналіз калу на гкі-скрінінг методом пцр, або здати експрес -тест калу на кишкові інфекціі. Зараз давайте дитині багато пити, часто і маленькими порціями. Бажаю швидкого одужання!