Сергій | 2019-07-25 14:44:29

Турбує біль в поперековому відділі

Добрий день. Допоможіть, будь ласка, із поясненням висновку результатів МРТ попереково-крижового відділу хребців. Зробили дослідження і ще до візиту до лікаря хочемо розуміти суть проблем. Висновок МРТ наступний: Стато-динамічні порушення у вигляді випрямленого лордозу, "S"-подібного сколіозу, антероспонділолістезу тіла L3; дегенеративно-дистрофічні зміни поперекового відділу хребта, ускладнені заднє-медіанною протрузією міжхребцевого диску L2-L3; дифузними, з двобічним форамінальним компонентом, протрузіями міжхребцевих дисків L3-L4, L5-S1; пара-медіанною, латералізованою вправо, екструзією межхребцевого диску L4-L5; центральний, летеральний стеноз хребтового каналу. Що нам потрібно знати і які подальші дії згідно результатів дослідження? Дякую за допомогу.

Ответы врачей 1

Хонда Александр Валериевич
Адрес: г. Киев, КМКЛ №1
Телефон: 067-726-00-65, [email protected]
Здравствуйте, по простому это остеохондроз поясничного отдела с небольшими грыжами ( протрузии), операции не нужно, надо консервативное лечение , возможно вытяжение позвоночника