Богдана | 2019-07-25 10:40:25

Поліп ендометрію

Добрий день! Порадьте, будь ласка, як вчинити у такій ситуації. Виявили у мене поліп, пішла на гістероскопію. Поліп був залозисто-фіброзний. Зараз лікар пропонує два методи лікування : 1) КОК 2) гозерелін Наполягає на гозереліні. Я маю великі побоювання приймати такий препарат. Мені 28 років, не родила ще. Півроку не могла завагітніти, пішла на огляд, де і виявили поліп.

Ответы врачей 1

Калиманов Константин Игоревич
Адрес: г. Одесса
Здравствуйте! Ничего не нужно, полипы не лечатся никакими препаратами, только удаляют гистерорезктоскопически или лазером, если полип большой, растет либо вызывает межменструальные кровянистые выделения. Просто занимайтесь регулярной половой жизнью каждые 2-3 дня со своими партнером и пусть у вас всё получится!