Віка | 2019-07-12 13:23:53

Тріщина соскаТріщина

Добрий день. Малюку 7міс.укусив за грудь, утворилась тріщина. Тріщина гноїться.Лікувала віт.А, бепантеном, пуреланом від медели нічого не допомагає. Була у хірурга сказав обробляти зеленкою. Від зеленки тріщина зробилаль більшою. З соска гній не виділяється! Дякую

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте попробуйте крем Лановит, в составе 100% ланолин и облепиховое масло. Все натуральное и должно помочь!