Валя | 2019-07-11 15:05:03

....

Доброго дня, маю дисплазію, по результатам досліджень віруса папіломи людини нема, лікар виписав гардаліс або церварикс. На сьогодні мені не повних 28років, читала про ці препарати що вони ефективні до 25р. Що в такому випадку робити.

Ответы врачей 1

Калиманов Константин Игоревич
Адрес: г. Одесса
Здравствуйте! Данные вакцины делаются до начала половой жизни, только вакцина Гардасил-9 (не продается в Украине) разрешена до 45 лет.