Галина | 2019-07-10 00:07:09

Головна біль і рвота.

Ні,травм ніяких не було,але в той день коли вперше ці симптоми появилися ,то подруга доньки ненароком стукнула її ліктем біля правого ока.І коли боліла голова то реагувала на світло,просила виключити.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Вам необходима очная консультация доктора невролога. А так же лучше пройти дообследование в виде мрт или кт.