Галина | 2019-07-09 19:47:03

Головна біль і рвота.

Добрий день.Скажіть будь ласка що робити в нашій ситуації.Моя 12 річна донька 07 07 19 ввечері прийшовши з вулиці поскаржилася на головну біль в області чола а через хвилин 10 почалася рвота. Помірявши тиск був 97/57.В ранці ми пішли до сімейного лікаря і вона нас заспокоїла,так як у доньки ще немає місячних то на фоні статевого дозрівання таке явище можливе.Приписала нам на 10 днів розсмоктувати гліцин по 5 таблеток на добу.Але сьогодні в 6 год ранку це знову повторилося.Можливо зробити МРТ і якісь здати аналізи.Дякую

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, не было ли у ребёнка травм головы? Нет ли каких либо еще симптомов?