Люба | 2019-07-09 00:21:24

сон дитини

Доброго вечора! Моя внучка 6,5 місяців удень майже не спить. чи це є нормально? що робити аби дитина спала. сваха заборонила давати соску і колихати дитину. але дитина плаче, не спить.аж серце болить і невістка не відпочиває. Дякую!

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, у дітей цього віку зазвичай є кілька денних снів - вони можуть бути як кількагодинними, так і нетривалими по часу, інколи буває так, що дитина спить переважно у грудей матері. Втім, протягом дня діти другого півріччя життя більшу частину часу не сплять, а активно вивчають світ, вимагаючи уваги дорослих.