Олена | 2019-07-08 13:31:40

чому не можу їсти перші страви?

Добрий день! Підкажіть будь-ласка, чому я не можу їсти перші страви. Мені 42 роки. Останні пів-року по-перше: у мене не виникає бажання їсти супи чи борщі; по-друге: коли я примушую себе хоч іноді їсти рідкі страви, то вони "просяться" назад і нудить. Така ж історія була у мене в дитинстві років так до 14. Потім усе налагодилось. А ось тепер знову проявилось несприйняття перших страв. У мене гастрит з пониженою кислотністю і недостатня ферментативність підшлункової. Чи мають ці захворювання відношення до перших страв?

Ответы врачей 1

Габрикевич Кристина Викторовна
Адрес: . КУ «Днепровская ГП 5» г. Днепр ул. Гусенко 13
Телефон: +380501554187
Добрый день. Рекомендовано сделать ФГДС+уреазный тест,. УЗИ органов брюшной полости. а также лабораторные исследования: ОАК, фекальную эластазу.