Ксенія | 2019-07-03 18:49:41

Дереалізація

Доброго дня. Мені 24 роки. В мене відчуття нереальності, голова як в тумані. Зациклена на цих думках, думаю лиш про це. Получаю мало задоволення і емоцій від життя. Страх за свій психічний стан. Здається що в мене дереалізація Чи може це бути на фоні стресів (смерть бабці, підготовка до весілля, проблеми на роботі та в сім'ї). І чи можливл колись вийти з цього стану, бо я багато читала форумів де люди пишуть, що живуть в такому стані десятки років. Дуже боюсь цього. Дякую.

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Так, звичайно, це один з симптомів психичної травматизації. Є сенс звертатися до рсихотерапевта.