ShumyloMarija | 2019-07-03 17:55:13

Інфільтрат

Здравствуйте, на початку червня замітила гульку біля статевої губи. Ходила до хірурга онколога, сказав інфільтрат через гоління інфекція потрапила. Пропила антибіотик, мазала бетадином пройшло зразу. Сьогодні замітила знову є на цьому ж місці. Що можна робити, знову антибіотик? І чи може це бути лімфовузол?Він є навпроти входу в піхву(не бартолініт).Там є вузли ? І ще замітила що зявляється на початку циклу.

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день. Найбільшь імовірні наступні стани: зовнішній геморрой,ендометріоз,тріхогранульома,атерома, лімфовузел . Це утворення кровить? повязане з ускладненим актом дефекаціі ,з підйомом тяжестей ,з статевим актом? Коли ви дотиркаєтесь до нього ,є біль? Якнайшвидше приізжайте до мене на консультацію,що б попередити негативні наслідки цього процесу заздалегіть!