Ольга | 2019-07-02 15:22:02

Рвота

Доброго дня, дитині 1 рік, після прийому їжі, половины того що з'їдав, одноразово рвав фонтаном, ось уже третій день даний симптом, перед тим сутки протемпературив, в день була 37.2,в ночі 38.8. Що це таке може бути, що робити, чи потрібна якась дієта чи достатньо давати малі порції часто?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, блювота (рвота) у дитини маленького віку - загрозлива ознака, що потребує звернення на огляд до лікаря. Можливою причиною може бути кишкова інфекція, харчова непереносимість тощо. Зараз також важливо дотримуватись дієти - можна годувати грудьми, якщо дитина на ГВ, або перейти на спеціальну молочну суміш (знижений вміст лактози, розщеплений білок). З продуктів прикорму виключіть свіжі овочі і фрукти і молочні продукти. Також можна давати печене яблуко, рис або інші безмолочні каші, які дитина їла раніше. Давайте дитини більше пити - чистої кипяченої води, узвару з сушених яблук.