Костик Дмитро Степанович | 2019-07-02 11:51:19

накопичення рідини в організмі

В дружини затримка рідини в організмі:набряки внизі живота і з двох сторін на плечах подовгасті набряки . аналізи робили і розгорнуті і звужені ніякий лікар не може сказати причину ніби по аналізах все добре тільки невеликі відхилення від норми тільки гемоглобін 160 і кажуть, що печінка не виробляє білі тільця харчується дружина від січня ц.р. салати, апельсини, йогурти від іншої їжі нудить і їжа не перетравлюється ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЩО РОБИТИ?

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Добрий ранок, Дмитре Степановичу! По перше, дивитися треба. Треба бачити набряк, а ще потрібно бачити вже виконані  аналізи, щоб планувати наступні. Це для заочної консультації. Для очної також! Тема в компетенції терапевта.