Іванна | 2019-07-02 08:30:34

Вагінтість

Доброго дня, хатіла запитати як можна перевірити чи вагітна в домашніх умовах, тощо не сильно хочется іти до лікаря і купувати тест, тому що вже рік пробуємо з чоловіком але нічого не виходить?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, необходимо пробывать зачать ребенка в предположительные дни овуляции, тогда вероятность беременности вище. На счет проверки в домашних условиях, считаю что лучше воспользоваться тестом для определения беременности!