Влад | 2019-06-29 15:14:32

Проблеми

Доброго дня. Мені 18 років і у мене рік назад зявилися проблеми, а саме ріжуща,колюща біль у сечовипускному каналі після сечоспускання. Був у лікаря рік назад, здавав усі аналізи. Інфекцій виявлено не було. Замітив що ефект посилюється після мастурбації. Що це може бути?

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Це може бути багато чого. Тому треба дообстежитися: Зробити урофлоуметрію Зробити трансректальне УЗД простати Здати загальний аналіз сечі З цим всим прийти до уролога