Yuliia | 2019-06-22 15:29:50

Чи є перелом?

Добрий день, шановний доктор! При падінні, я пошкодила фалангу третього пальця правої кисті. В травм пункті після рентгену мені поставили крайовий перелом фаланги третього пальця правої кисті і наклали шину. Пізніше я пішла в клініку, зробила повторний рентген і лікар перелому не бачить, призначив гель і зняти шину. Відразу після падіння палець скривився в праву сторону і зараз далі скривлений. Лікар пояснив, що скривлення пальця - це набряк. Дата падіння: 17.06.2019. Дата повторного рентгену: 19.09.2019

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Є.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Перелом є, гіпс потрібний.