Яна | 2019-06-21 09:26:11

Приймання ліків!

Доброго дня! Підскажіть будь ласка приписали приймати ліки для встановлення ментструального циклу, а саме фолієву кислоту та вітамін С, але лікар не сказала як їх приймати. Тому підскажіть. 1. Їх приймати до чи після їди?; 2. Чи можна відразу одну за одною пить чи потрібно робити інтервали? 3. Їх потрібно запивать водою чи розсмоктувать? Дуже дякую!

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Фолиевую кислоту принимают внутрь после еды. С терапевтической целью взрослым назначают по 1–2 (1–2 мг) таблетки 1–3 раза в день. Витамин С принимают внутрь после приема пищи, таблетки разжевывать по схеме которую расписал доктор!