Яна | 2019-06-18 14:04:10

Ангіна

Доброго дня! Уже четвертий день болить горло при ковтанні, кашлю немає, ліва мигдалина збільшена, температура приблизно 37. Максимальна температура була в перший день 37,7 (але тоді я працювала на сонці, можливо через це?). При огляді отоларинголог не сказала діагнозу, лише назви антибіотиків і аптеку, де їх краще купити. Ніяких аналізів не проводила. Крім того лікар була не зовсім твереза, тому не впевнена в її професіоналізмі... Боюсь пити антибіотики, оскільки тільки вилікувала молочницю. Чи можна обмежитись полосканнями горла?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Без осмотра ничего конкретно по лечению советовать не могу. Сдайте общий анализ крови развернутый. И с результатом покажитесь еще раз доктору.