Тетяна | 2019-06-16 10:38:43

Немає місячних

Добрий день! Ось уже 8 днів у мене затримка місячних. Болить зліва у боці, постійно відчуваю слабкість, маю занижений тиск і таке відчуття, начебто інтоксикація організму. До того ж болить голова, і з мене виходять якісь слизові виділення коричневого кольору. Вагітності бути не може, бо я ще незаймана. Натомість я дуже була перенервувалася минулого місяця (з нервами в мене часто проблеми + з головними болями) Що це зі мною таке? І що мені робити?? Поможіть, будь ласка!

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, вам обязательно необходим осмотр врача гинеколога а так же узд органов малого таза, для определения точной причины такого состояния.