Владимир | 2019-06-13 08:45:11

в какой последованности принимать лекарства

мне приписали езолонг 40мг и езолонг 20, и ещё пробиз и фосфалюгель.Скажите в какой последованности их принимать и как?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго ранку. Який діагноз був встановлений? Лікування ерозивного рефлюкс-езофагіту: 40 мг 1 раз на добу протягом 4 тижнів. Додаткові 4 тижні рекомендуються для пацієнтів, у яких езофагіт не був вилікуваний або зберігаються його симптоми. Довготривале лікування з метою запобігання рецидиву: 20 мг 1 раз на добу. Препарат Пробіз- рекомендовано приймати по 1 капулі 1-2 рази на день протягом 4-6 тижнів. рекомендовано приймати за 1 годину до прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води (кімнатної температури). Фосфалюгель рекомендовано застосовувати за 2 години до або після застосування інших лікарських засобів.