Марія | 2019-06-10 16:57:42

Набряки

Доброго дня, шановні! Скажіть будь ласка, я вже втомилась ходити по лікарях і намагатись це виправити. В мене постійні набряки кінцівок і обличчя, зранку трохи більше. А також збільшується до цих днів... Сходила до ендокрінолога, каже все в межах норми. Трохи занижен інсулін, але цукор в нормі. Гінеколог каже що гормони в нормі до певної фази. Але набряк навркуги фолікул. УЗІ брюшного відділу пройшла все в нормі без змінень. Пішла до гастроентеролога-дієтолога. Вона каже що я замало їм і порадила підняти калорійність. 3 1100 - 1500. Вага також пішла вгору. Але набряки стали ще більшими :( Що ви могли б мені порадити зробити? До кого звертатись та про що це може сигналізувати? Дуже дякую за ваші поради

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте обращались ли вы к кардиологу? Если лицо отекает каждое утро и при этом болит голова, обследование лучше не откладывать: высок риск артериальной гипертензии и нарушений мозгового кровообращения. Отеки ног так же могут быть связаны с проблемами ССС.