Руслан | 2019-06-08 15:06:02

Екстрасистоли

Уже 7 днів у мене виникають такі симптоми : наче серце завмирає, а потім відбувається поштовх. Це відбувається навіть в спокійному стані, причому валер'яна не допомагає, а я не можу нормально вдтхнути, ці "приступи" тривають по декілька годин. У мене Пролапс. муітрального клапана і синусова тахікардія, також я вже тривалий час знаходюсь в тривалому стресовому стані. Можете дати поради, як вгамувати ці напади і чи може в мене статися фібриляція передсердь?

Ответы врачей 1

Аксёнова Ирина Александровна
Адрес: г. Киев, ГУ "Институт сердца МОЗ Украины"
Вам необходимо сделать холтеровское мониторирование и получить консультацию аритмолога. Нарушения ритма опасны для жизни