Каріна | 2019-06-07 14:48:42

Болі під час критичних днів

Які таблетки чи уколи можна при сильних болях під час критичних днів? 3 день з періодичністю болить, тягне внизу живота та хапають спазми різко. Приїжджала швидка, кололи реналган, допомогло було на пару годин. Моментами терпіти просто неможливо, останній раз подібні болі були, коли кіста була

Ответы врачей 1

Калиманов Константин Игоревич
Адрес: г. Одесса
Здравствуйте! Рекомендую сходить к гинекологу, он сделает УЗИ, выяснит причину дисменореи и дальше даст рекомендации по её устранению.