Светлана | 2019-06-06 12:07:56

Вірус Епштейна-Барр

Дуже вдячна за відповідь. Якщо можливо, вкажіть будь ласка точно, які здати аналізи (як правильно вони трактуються- імунограма,метод ПЛР для з'ясування наявністі або відсутністі реплікації вірусу Епштейн-Барр різних локалізацій) , щоб звернутись в платну лабораторію для їх здачі.Дякую!

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
"...як правильно вони трактуються- імунограма,.." - Ви шуткуєте?? Дослідження - це уточнення лікарської думки або контролювання результатів лікування. Вам треба працювати з лікарем особисто (очно або он-лайн на крайній випадок).