Марина | 2019-06-06 08:13:15

Вагітність

4 дні назад був незахищений статевий акт, по календарю це був 3 день після овуляції(низький шанс завагітніти) чоловік зробив все вчасно, закінчив сам, чи можу я завагітніти? Соски болять і зявилось червонуватий відтінок.чи варто приймати протизаплідну зараз

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, если вы имеете ввиду препараты экстренной контрацепции, то их необходимо принимать в первые 72 часа после па,чем раньше после па их принять тем вище их эффективность!