Назар | 2019-05-30 12:05:57

Харчове отруєння

Чотири дні назад отруївся на фестивалі вуличною їжею з того часу часті позиви до туалету з інтервалом 20-30хв і біль в районі сечового міхура, температура 38-38.8, на другий день після отруєння були болі в м'язах по всьому тілу....що робити і чи дійсно це отруєння? Шлунок, підшлункова не боліли...

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте скорее всего это симптомы интоксикации, необходимо обратиться на осмотр к врачу инфекционисту.